Otváracie hodiny: po-pia 8:00-16:00
Zákaznícka linka: 0908 800 003  
Otváracie hodiny: po-pia 8:00-16:00
Zákaznícka linka: 0908 800 003  

Servis mobilov

Pomôžeme vám predísť výdavkom za nové zariadenie, a to servisom toho pôvodného. Pretože všetko sa dá opraviť, vyčistiť a zlepšiť za priateľnú sumu bez potreby kupovať nové, niekoľkokrát drahšie.

Servis iPhone a Android zariadení patrí medzi naše najžiadanejšie služby. Nie je to o tom nájsť chybu a opraviť ju. Celý úspech stojí na kvalitných dieloch. Aj práve preto máme na sklade takmer všetko potrebné do smartfónov od starších až po najnovšie generácie. Chýbajúce diely dokážeme pohotovo objednať a vyriešiť aj špeciálne požiadavky. 

Zastavte sa v našej prevádzke alebo nám zavolajte. Jedine tak sa dozvieme detaily problému, a diagnostikujeme ich. Opravy realizujeme na počkanie alebo v najkratšom možnom čase, v závislosti od dostupnosti náhradných dielov.

SERVIS iPHONE A ANDROID: výmena rozbitého displeja, výmena zadného skla, výmena batérie, oprava Face ID, výmena home button a oprava Touch ID, oprava nabíjacieho konektoru, výmena reproduktora, oprava základnej dosky, výmena zadnej a prednej kamery, oprava slúchadla, kompletné čistenie telefónu, prehranie softvéru, odblokovanie ochranného kódu, oprava nefunkčného Wi-Fi, oprava vibrovania, oprava proximity senzora, výmena prasknutého zadného skla, oprava tlačidiel, čistenie telefónu – reproduktora a mikrofónu, oprava nefunkčného mikrofónu a mnoho ďalších…